Sistem Toto nedir ve nasıl ortaya çıktı ?

   Spor toto kuponu için yapılan maç seçimlerinde, gelmesi oldukça düşük birçok kolon oluşmakta ve maalesef bu kolonlar için de bedel ödenmek zorundadır. Spor toto kuponunda bu kolonları çıkarmak, normal bir oyun mantığında imkansızdır. İşte Sistemtoto tam bu noktadan yola çıkarak oyuncuların yalnızca oynamak istedikleri kolonları seçmelerini sağlayan günümüzde ROBOT olarak adlandırılan türünün tek ve ilk uygulamasıdır.

   Spor Toto oynamaya başladıkdan sonra, yukarıda açıklamış olduğumuz gerekçeler doğrultusunda sistemi geliştirmeye başladık. Hem Spor toto oynuyor, hem de farklı eleme yapıları geliştirerek daha uygun bedellere daha tutarlı kuponlar elde ediyorduk.

   Kabul edeceğiniz gibi bu sistem, sizlerin vermiş olduğu seçenekler doğrultusunda ihtimalleri oluşturmaktadır. Bu seçeneklerde hatalar yapmanız sonucunda, sistemden mutlak başarı beklemek en büyük yanılgı olacaktır. Bu sistemde size var olmayan seçimlere göre sonuçlar sunmuyoruz. Öncelikle maçlar için vermiş olduğunuz garanti ve ikili seçeneklerinin tutmuş olması gerekir. Örneğin bu seçeneklerden bir tanesinde yanlışlık yapmanız halinde, daha ileride detaylı olarak anlatacağımız gibi tüm kazanım mimarisini 1 kademe alta itecek , sizin için artık büyük tek ihtimal 15 yerine 14 olacak. 13 ve 12 dağılımı da bu değişime göre olacaktır.


Sistemtoto’ya dahil olmalı mıyım, yoksa benim için gereksiz mi?

   Bu kendinize sormanız gereken önemli bir soru. Bu soruya cevap verebilmeniz için sistem çalışma mantığı doğrultusunda bazı açıklamalar yaparak en doğru cevaba ulaşabilmeniz için yardımcı olmak isteriz. Amacımız kesinlikle sizleri kandırmak veya yanlış bir yöne götürmek değildir.
Bu sorunun asıl sebebi; bu yapıda sadece oyun sistemine entegre olmuş oyuncuların başarı sağlayabileceğine inanmamızdır. İnsan inandığında başarılı olabilir.
Eğer güven sorunu yaşıyor, kafanızda sürekli sorular oluşuyor ise kesinlikle ama kesinlikle başarılı olamazsınız. O zaman bu sorunun cevabı sizin için kesinlikle hayır .

    Kendi cevabınızı aşağıda iki madde halinde yapılan açıklamaları okuyarak karar verebilir, bir adım öteye gitmeye veya daha işin başında vazgeçmeye karar verebilirsiniz. Bu kararı başta vermenizi istememizin sebebi inanmayacağınız bir sistem için para harcamanızı önlemektir. Tabi ki sisteme dahil olup daha sonraki dönemlerde üyeliğinizi devam ettirmeyebilirsiniz. Ama o zaman da boşuna para harcamış olur hatta sizin gibi düşünmeyen potansiyel oyuncuları negatif etkileyebilirsiniz. İşte bu bizim en istemediğim sonuç olacaktır.

      1. Sistemin size kazandırdığı;

Basit olarak size rakamlar ile bu konuya açıklık getirelim.

Örnek olarak seçeneğimiz, 3 Tek (Garanti) , 5 Çifte (1-0, 1-2 ...), 7 Üçlü (1-0-2, 2-0-1 ...) olsun;

           Toplam = 69,984 ihtimal için 34,992 TL ödeme yapmanız gerekecektir. Sonuç olarak;

         1 adet kolon ==> 15 tutturacaktır

       19 adet kolon ==> 14 tutturacaktır

     164 adet kolon ==> 13 tutturacaktır

     850 adet kolon ==> 12 tutturacaktır.

Sistemtoto ne yapıyor ?

Sistemin ilk aşaması olan, standart (Geniş eleme kriterleri) eleme işlemi uygulandığında;

          Toplam = ~12500 ihtimal için  6,250 TL ödeme yaparsınız.

           Sonuç olarak da;

         1 adet kolon ==> 15 tutturacaktır

         7 adet kolon ==> 14 tutturacaktır

       58 adet kolon ==> 13 tutturacaktır

     199 adet kolon ==> 12 tutturacaktır.

Eleme aralığını daraltarak veya açarak daha az para veya fazla ödeyebilir, buna karşılık 14,13,12 adetlerinde azaltma veya artma sağlayabilirsiniz.

      2. Sistemin size kaybettirdiği;

Sistemtoto yukarıda size yaptığımız açıklamadan da anlaşılacağı gibi, ~57,500 kayıt sizin için oynanmayacak ve buradaki kaybınız tutmuş birçok 14,13,12 kolon olacak. Amacımız 15’i bulmak ve bunu en az parayla sağlamak olduğundan, yukarıda göreceğiniz gibi 14,13,12 adetlerinde büyük düşüşler olmasına karşılık 15’i bulma amacımız halen geçerli.

Yukarıda vermiş olduğumuz örnek doğrultusunda, sizler de geçmiş haftalar için kendi denemelerinizi yaparak sonuçları gözlerinizle görebilirsiniz. Elemelerin daraltıldığında sonuçların nasıl değiştiğini göreceksiniz. Bu denemelerde maç seçenekleri ıskalandığında sonuçların nasıl değiştiğini de test ettikden sonra artık karar verebilirsiniz .


Üyelik ücretsiz ve tüm denemelerinize açıktır. Spor Toto maçları oynanmaya başladığında ihtimal limiti 70,000 (3 Tek, 5 Çifte) , Yeni hafta geçerli olduğunda 1,070,000 (2 Tek,2 Çifte) sınırlamaları ile kupon yapmaya başlayabilirsiniz.


Lisan işlemleri aktık çok daha kolay, Hesabınıza para aktarıp bu bedeli istediğiniz kadar kuponun lisanslamasında kullanabilirsiniz. Ana ekranda Hesaplama Cetveli bulunmaktadır. Hesabınıza para yatırmak için Kupon Yatır  ekranında bulunan IBAN hesabına para aktarmanız yeterlidir.